PinksterFair | 25 mei 2026

Beleef een fantastische dag op de PinksterFair op maandag 25 mei 2026, de 2e Pinkerdag.

Eerder vond de PinksterFair plaats op het landgoed Willibrordus en was heel druk bezocht, te druk voor een volgende editie. Gelukkig hebben wij een locatie waar de PinksterFair wel kan groeien en dat is het Dorpspark in Limmen.

De eerste editie op deze leuke locatie was op de 2e Pinksterdag in 2025 en meteen een groot succes met kramen rondom het grote grasveld, onder de bomen en allerlei door standhouders zelf vormgegeven plekken op het grasveld.

 

Datum/Tijd
25 mei 2026
11:00 - 17:00

Locatie
Pinksterfair Limmen


Inschrijven

Tickets

Soort ticket Prijs Plaatsen
Marktkraam 4 m
Een marktkraam van 4 m in een set van maximaal 5 kramen. De prijs is excl. btw.
€65,00
Hoekkraam 4 m
Een hoekkraam van 4 m met vrije zijkant en 1 meter afstand tot de volgende set kramen. De ruimte is geschikt om eenvoudig naar de voorkant van de kraam te kunnen lopen. De prijs is excl. btw.
€75,00
Eindkraam 4 m + grondplaats 3 m
Een hoekkraam met ongeveer 3 m ruimte naast de kraam. De prijs is excl. btw.
€95,00
Grondplaats 3 m
Een grondplaats van 3 m breed en 2,5 m diep om zelf in te richten. Grondplaatsen zijn btw-vrij. Heb je meer ruimte nodig? Je kan meerdere grondplaatsen kiezen, ze worden dan naast elkaar ingedeeld.
€30,00
Food - 5 m breed, 2,5 m diep
Een plek voor food, ter plaatse bereid. Let op: stroom is niet beschikbaar op deze locatie. Het is mogelijk om zelf een aggregaat mee te nemen, dat wel graag bij opmerkingen bij de boeking zetten.
€95,00

Je moet je aanmelden of registreren om te kunnen reserveren.

Weergegeven prijzen zijn exclusief 21%btw

Bij Roots vinden we het belangrijk dat onze standhouders een bijzonder verhaal hebben. Daarom vind je extra informatie over onze standhouders en hun verhaal op deze pagina.